CC2824E513R-00
Laird-Signal Integrity Products
Prodotto No:
CC2824E513R-00
Descrizione:
CMC 51UH 800MA 2LN 3.8KOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 3.8 kOhms @ 50 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.217" W (7.50mm x 5.50mm)
Height (Max) 0.150" (3.80mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CC
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 Flat Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 800mA
Voltage Rating - AC 42V
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 51 µH @ 100 kHz