CC322522A-4R7K
Bourns Inc.
Prodotto No:
CC322522A-4R7K
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
3225
Descrizione:
FIXD IND 4.7UH 900MA 380MOHM SMD
In magazzino : 2303
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 8 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3225
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 380mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series CC322522A
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 46MHz