CC40/4SA24
Carlo Gavazzi Inc.
Prodotto No:
CC40/4SA24
Produttore:
Carlo Gavazzi Inc.
Descrizione:
RLY CONT 4P 24V 50/60HZ NO AUX
Guida per l'utente
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Coil Resistance -
Product Status Active
Must Release Voltage 7.2 VAC
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series CC
Operate Time 12 ms
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Coil Voltage 24VAC
Release Time 4 ms
Must Operate Voltage 20.4 VAC