Casa / Fixed Inductors / CC453232A-220KL
minImg
CC453232A-220KL
Bourns Inc.
Prodotto No:
CC453232A-220KL
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
1812
Descrizione:
FIXED IND 22UH 620MA 900MOHM SMD
In magazzino : 470
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 500mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 20 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 620 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Inductance 22 µH
Series CC453232A
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 12MHz