Casa / Fixed Inductors / CC453232A-681KL
minImg
CC453232A-681KL
Bourns Inc.
Prodotto No:
CC453232A-681KL
Descrizione:
FIXED IND 680UH 120MA 24 OHM SMD
In magazzino : 402
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 100mA
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 30 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 120 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 24Ohm Max
Inductance 680 µH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.2MHz