Casa / Ceramic Capacitors / CC45SL3AD181JYNNA
minImg
CC45SL3AD181JYNNA
TDK Corporation
Prodotto No:
CC45SL3AD181JYNNA
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CAP CER 180PF 1KV SL RADIAL
In magazzino : 701
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Temperature Coefficient SL
Product Status Active
Ratings -
Series CC45
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr TDK Corporation
Capacitance 180 pF