CC45SL3DD681JYNN
TDK Corporation
Prodotto No:
CC45SL3DD681JYNN
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CAP CER 680PF 2KV SL RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.787" (20.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Temperature Coefficient SL
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CC45
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr TDK Corporation
Capacitance 680 pF