CC45SL3FD471JYNN
TDK Corporation
Prodotto No:
CC45SL3FD471JYNN
Descrizione:
CAP CER 470PF 3KV SL RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.787" (20.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Temperature Coefficient SL
Product Status Obsolete
Mfr TDK Corporation
Capacitance 470 pF