Casa / Ceramic Capacitors / CC45SL3FD680JYVNA
minImg
CC45SL3FD680JYVNA
TDK Corporation
Prodotto No:
CC45SL3FD680JYVNA
Descrizione:
CAP CER 68PF 3KV SL RADIAL
In magazzino : 1281
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.295" Dia (7.50mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 68 pF