CC75/4SA120
Carlo Gavazzi Inc.
Prodotto No:
CC75/4SA120
Produttore:
Carlo Gavazzi Inc.
Descrizione:
4P CONT S 120V 50/60HZ NO AUX
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 75 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Coil Resistance -
Product Status Active
Must Release Voltage 36 VAC
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series CC
Operate Time 15 ms
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Coil Voltage 120VAC
Release Time 10 ms
Must Operate Voltage 102 VAC