CCB-24A-5B-10S
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CCB-24A-5B-10S
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 10SEC 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In
Delay Time 0.1 Sec ~ 10 Sec
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC