CCB-24D-5B-24H
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CCB-24D-5B-24H
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 24HR 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In
Delay Time 14.4 Min ~ 24 Hrs
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC