CD19FD221JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CD19FD221JO3F
Descrizione:
CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.343" (8.70mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm)
Product Status Active
Series CD19
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 220 pF