Casa / TVS Diodes / CD214A-T22CALF
minImg
CD214A-T22CALF
Bourns Inc.
Prodotto No:
CD214A-T22CALF
Pacchetto:
DO-214AC (SMA)
Descrizione:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V