CD4FD431JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CD4FD431JO3
Descrizione:
CAP MICA 430PF 5% 500V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.311" (7.90mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 430 pF