CDB-115A-2-1H
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CDB-115A-2-1H
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 1HR 10A 120V
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 36 Sec ~ 1 Hr
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series -
Function Interval
Voltage - Supply 115VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC