CDB-115A-5B-5S
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CDB-115A-5B-5S
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 5SEC 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In
Delay Time 0.05 Sec ~ 5 Sec
Function Interval
Voltage - Supply 115VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC