CDB-125D-2-24H
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CDB-125D-2-24H
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 24HR 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 14.4 Min ~ 24 Hrs
Function Interval
Voltage - Supply 125VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC