CDB-125D-5B-2M
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CDB-125D-5B-2M
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 2MIN 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In
Delay Time 1.2 Sec ~ 2 Min
Function Interval
Voltage - Supply 125VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC