CDB-24A-5-1H
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CDB-24A-5-1H
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 1HR 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 36 Sec ~ 1 Hr
Function Interval
Voltage - Supply 24VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC