CDDC56B1W
ChromeLED
Prodotto No:
CDDC56B1W
Produttore:
ChromeLED
Descrizione:
DISPLAY 7SEG 0.56" DUAL BLUE 18D
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Color Blue
Current - Test 10mA
Size / Dimension 0.750" H x 0.984" W x 0.315" D (19.05mm x 25.00mm x 8.00mm)
Millicandela Rating 8.5mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 120mW
Common Pin Common Cathode
Package / Case 18-DIP
Number of Characters 2
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.56" (14.22mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V