CDH74NP-120LC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDH74NP-120LC
Descrizione:
FIXED IND 12UH 2.45A 65 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.205" (5.20mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 2.45 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 65mOhm Max
Inductance 12 µH