Casa / Fixed Inductors / CDH80D48NP-471KC
minImg
CDH80D48NP-471KC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDH80D48NP-471KC
Descrizione:
FIXED IND 470UH 450MA 1.42OHM SM
In magazzino : 1500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 470mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.42Ohm Max
Inductance 470 µH