Casa / Fixed Inductors / CDMT40D20HF-2R2NC
minImg
CDMT40D20HF-2R2NC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDMT40D20HF-2R2NC
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 3.5A 30.8MOHM SM
In magazzino : 107
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.163" W (4.15mm x 4.15mm)
Product Status Active
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30.8mOhm Max
Inductance 2.2 µH