CDR01BP390BJURAP
Vishay Vitramon
Prodotto No:
CDR01BP390BJURAP
Descrizione:
CAP CER 39PF 100V BP 0805
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient BP
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.055" (1.40mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 39 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)