Casa / Ceramic Capacitors / CDR01BX221BKUS7185
minImg
CDR01BX221BKUS7185
KEMET
Prodotto No:
CDR01BX221BKUS7185
Produttore:
KEMET
Descrizione:
CAP CER 220PF 100V BX 0805
In magazzino : 695
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.055" (1.40mm)
Mfr KEMET
Capacitance 220 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)