CDR02BX223AKMPAB
Vishay Vitramon
Prodotto No:
CDR02BX223AKMPAB
Descrizione:
CAP CER 0.022UF 50V BX 1805
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm)
Package / Case 1805 (4512 Metric)
Thickness (Max) 0.055" (1.40mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.022 µF
Features -
Failure Rate P (0.1%)