CDR04BP332BKZRAT
Vishay Vitramon
Prodotto No:
CDR04BP332BKZRAT
Produttore:
Vishay Vitramon
Descrizione:
CAP CER 3300PF 100V 10% BP 1812
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient BP
Product Status Active
Ratings -
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR04
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.080" (2.03mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3300 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)