CDR125-820MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDR125-820MC
Descrizione:
FIXED IND 82UH 1.14A 200MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.232" (5.90mm)
Tolerance -15%, +20%
Current Rating (Amps) 1.14 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 82 µH
Series CDR125
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7.85MHz