Casa / Ceramic Capacitors / CDR31BX103AKUS7370
minImg
CDR31BX103AKUS7370
KEMET
Prodotto No:
CDR31BX103AKUS7370
Produttore:
KEMET
Descrizione:
CAP CER 10000PF 50V BX 0805
In magazzino : 2543
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient BX
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Mfr KEMET
Capacitance 10000 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)