CDR32BX682BKWRAB
Vishay Vitramon
Prodotto No:
CDR32BX682BKWRAB
Descrizione:
CAP CER 6800PF 100V BX 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 6800 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)