Casa / Ceramic Capacitors / CDR33BP122BFUS7185
minImg
CDR33BP122BFUS7185
KEMET
Prodotto No:
CDR33BP122BFUS7185
Produttore:
KEMET
Descrizione:
CAP CER 1200PF 100V BP 1210
In magazzino : 58
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr KEMET
Capacitance 1200 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)