Casa / Ceramic Capacitors / CDR33BX104AKUS7370
minImg
CDR33BX104AKUS7370
KEMET
Prodotto No:
CDR33BX104AKUS7370
Produttore:
KEMET
Descrizione:
CAP CER 0.1UF 50V BX 1210
In magazzino : 3388
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient BX
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr KEMET
Capacitance 0.1 µF
Features -
Failure Rate S (0.001%)