CDR33BX473AKMSAB
Vishay Vitramon
Prodotto No:
CDR33BX473AKMSAB
Descrizione:
CAP CER 0.047UF 50V BX 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.047 µF
Features -
Failure Rate S (0.001%)