CDR34BP562AFWSAJ
Vishay Vitramon
Prodotto No:
CDR34BP562AFWSAJ
Produttore:
Vishay Vitramon
Descrizione:
CAP CER 5600PF 50V BP 1812
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient BP
Product Status Active
Ratings -
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 5600 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)