CDR74BNP-181KC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDR74BNP-181KC
Descrizione:
FIXED IND 180UH 400MA 1 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 80°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.193" (4.90mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max
Inductance 180 µH
Series CDR74B
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 5.6MHz