CDRH125-391MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH125-391MC
Descrizione:
FIXED IND 390UH 650MA 690MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 80°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 650 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 690mOhm Max
Inductance 390 µH