Casa / Fixed Inductors / CDRH125/LDNP-331MC
minImg
CDRH125/LDNP-331MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH125/LDNP-331MC
Descrizione:
FIXED IND 330UH 850MA 710MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 710mOhm Max
Inductance 330 µH