Casa / Fixed Inductors / CDRH129HF-471MC
minImg
CDRH129HF-471MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH129HF-471MC
Descrizione:
FIXED IND 470UH 1.25A 471MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.06A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.25 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 471mOhm Max
Inductance 470 µH