Casa / Fixed Inductors / CDRH169RNP-150MC
minImg
CDRH169RNP-150MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH169RNP-150MC
Descrizione:
FIXED IND 15UH 7A 12.5 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 9.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12.5mOhm Max
Inductance 15 µH