Casa / Fixed Inductors / CDRH169RNP-330MC
minImg
CDRH169RNP-330MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH169RNP-330MC
Descrizione:
FIXED IND 33UH 4.8A 27 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 6.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 27mOhm Max
Inductance 33 µH