Casa / Fixed Inductors / CDRH2D09NP-1R5MC
minImg
CDRH2D09NP-1R5MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH2D09NP-1R5MC
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 1.15A 78MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 730mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±25%
Current Rating (Amps) 1.15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 78mOhm
Inductance 1.5 µH