Casa / Fixed Inductors / CDRH3D28NP-330NC
minImg
CDRH3D28NP-330NC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH3D28NP-330NC
Descrizione:
FIXED IND 33UH 630MA 481MOHM SMD
In magazzino : 26514
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 580mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 630 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 481mOhm Max
Inductance 33 µH