Casa / Fixed Inductors / CDRH4D11NP-3R3NC
minImg
CDRH4D11NP-3R3NC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH4D11NP-3R3NC
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 1.45A 106.7 MOHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 1.17A
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.45 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 106.7mOhm Max
Inductance 3.3 µH