Casa / Fixed Inductors / CDRH4D18NP-2R2NC
minImg
CDRH4D18NP-2R2NC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH4D18NP-2R2NC
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 1.32A 75MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.32 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 75mOhm Max
Inductance 2.2 µH