Casa / Fixed Inductors / CDRH4D28CLDNP-680PC
minImg
CDRH4D28CLDNP-680PC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH4D28CLDNP-680PC
Descrizione:
FIXED IND 68UH 720MA 366MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 360mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±25%
Current Rating (Amps) 720 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 366mOhm Max
Inductance 68 µH