Casa / Fixed Inductors / CDRH6D26NP-680NC
minImg
CDRH6D26NP-680NC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH6D26NP-680NC
Descrizione:
FIXED IND 68UH 580MA 375MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 580 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 375mOhm Max
Inductance 68 µH