Casa / Fixed Inductors / CDRH6D28NP-150NC
minImg
CDRH6D28NP-150NC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRH6D28NP-150NC
Descrizione:
FIXED IND 15UH 1.4A 84 MOHM SMD
In magazzino : 23738
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 84mOhm Max
Inductance 15 µH