CDRR94NP-150MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CDRR94NP-150MC
Descrizione:
FIXED IND 15UH 1.3A 150 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 2.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Inductance 15 µH