CDS10ED330GO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CDS10ED330GO3
Descrizione:
MICA
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.260" (6.60mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.142" (3.60mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.311" L x 0.118" W (7.90mm x 3.00mm)
Product Status Active
Series CDS10
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 33 pF